Як вберегтись від інших інфекційних захворювань під час пандемії Covid-19

Коронавірусна інфекція – це вірусне захворювання, яке набуло масового розповсюдження серед людей по всьому світі. Тим не менше не втрачають актуальність інші інфекційні захворювання (ГРВІ, грип, гострі кишкові інфекції, ротавірусні інфекції, кандидози тощо), збудниками яких є віруси, бактерії, грибки.

09:52 03.06.2021

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

09:48 03.06.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

У понеділок, 7 червня 2021 року, з 10.00 до 13.00 год., у приміщенні Добротвірської селищної ради відбудеться прийом громадян фахівцем Сервісного центру Кам’янка-Бузького району Відділу обслуговування громадян № 16 Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

14:33 01.06.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи. Розглянемо, як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання.

15:58 27.05.2021