Дев'ята сесія від 29.07.2021

 1. Про затвердження порядку денного дев’ятої сесії Добротвірської селищної ради.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Добротвірської селищної ради від 24.12.2020 № 8 «Про місцевий бюджет Добротвірської  селищної ради на 2021 рік».
 3. Про затвердження програм.
 4. Про внесення змін до структури КЗ «Центр надання соціальних послуг Добротвірської селищної ради».
 5. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція  побутової каналізації на території УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці в смт Добротвір Львівської області».
 6. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисних документацій.
 7. Про передачу майна.
 8. Про внесення змін до  рішення сьомої сесії Добротвірської селищної ради від 28.05.2021№10 «Про реорганізацію шляхом перетворення, зміни організаційно правової форми з «інша» на «комунальна організація (установа, заклад)» Добротвірського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області».
 9. Про внесення змін до  рішення сьомої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 28.05.2021 №10 «Про реорганізацію шляхом перетворення, зміни організаційно правової форми з «інша» на «комунальна організація (установа, заклад)» Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області.
 10.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації шляхом перетворення, зміни організаційно правової форми з «інша» на «комунальна організація (установа, заклад)» Добротвірського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області  та статуту Добротвірського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області.
 11. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації шляхом перетворення, зміни організаційно правової форми з «інша» на «комунальна організація (установа, заклад)» Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області  та статуту Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області.
 12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального  дачного будівництва.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»  в селищі  Добротвір по вул. І.Франка, 14а.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення Ваврука А.В.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення Ваврука  І.В.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 28. Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Сілецької сільської ради VI скликання від 18.06.2015 № 4 «Про надання дозволу на розроблення проєкту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність Годованюку Роману Романовичу в селі Тичок Кам'янка-Бузького району Львівської області в частині уточнення площі земельної ділянки».
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі кафе-бару «Магніт» смт  Добротвір по вул. Будівельна, 11а  Бурак Т.В.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Добротвір по вул. І.Франка,3 з метою передачі іі в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Карбаєві О.В.
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту детального плану території по вул. І.Франка, 132 в селі Старий Добротвір.
 33. Про розгляд звернення.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в селі Старий Добротвір по вул. І.Франка,1, яка перебуває в оренді ТзОВ «КРАНБУДМОНТАЖ».
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в селі Матяші по вул. Центральна, 14д з метою передачі її в оренду для обслуговування комплексу будівель та споруд ТзОВ «Сімбо Капітал».
 36. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.
 37. Про затвердження  розпоряджень селищного голови.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь