Двадцять восьма сесія від 10.05.2023

Про затвердження порядку денного двадцять восьмої сесії Добротвірської селищної ради

Про внесення змін до рішень Добротвірської селищної ради

Про затвердження Положення про старосту

Про виготовлення печаток та штампів Добротвірської селищної ради та передачу їх старостам старостинських округів

Про затвердження посадового складу Центру надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради як постійно діючого робочого органу

Про створення віддалених робочих місць (ВРМ) адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області у старостинських округах

Про виготовлення печаток адміністраторам Центру надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради та віддалені робочі місця

Про затвердження структури КЗ «Центр надання соціальних послуг Добротвірської селищної ради» у новій редакції

Про затвердження Порядку розроблення, виконання, моніторингу цільових програм Добротвірської селищної ради та звітності про їх виконання

Про безкоштовну передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів

Про безкоштовну передачу основних засобів

Про внесення змін до рішення двадцять п'ятої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 20.12.2022 №30 «Про затвердження Програми розвитку освіти Добротвірської селищної ради на 2023 рік»

Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Добротвірської селищної ради від 20.12.2022 №35 «Про затвердження Програми висвітлення діяльності Добротвірської громади на 2023 рік»

Про внесення змін до Екологічної програми Добротвірської громади на 2023 рік

Про внесення змін до показників бюджету Добротвірської селищної територіальної громади на 2023 рік

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії VІІІ скликання Добротвірської селищної ради від 07.07.2022 року №12 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі смт Добротвір по вул. Івана Франка,12-А, корпус 2 Глушку В.М.»

Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії VІІІ скликання Добротвірської селищної ради від 18.02.2022 року №47 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі смт Добротвір по вул. Івана Франка,12-А, корпус 1, Давидовичу Р.Р.»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору оренди земельної ділянки з Мисаком В.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер земельної ділянки 4622185900:11:000:0110)

Про виділення коштів

Про надання дозволу на списання основних засобів шляхом продажу

Про створення Комунального закладу «Молодіжний центр Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»