Ключові критерії, якими керується ЦНАП:

• Всі базові адміністративні послуги в форматі «єдиного вікна»;
  • Безбар’єрний простір, доступність послуг для всіх;
  • Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень;
  • Своєчасність – послуги надаються якнайшвидше, визначені законом строки дотримуються;
  • Доступність – у приміщенні ЦНАП та на веб-сторінці розміщено актуальну та зручну інформацію, в т.ч. інформаційні картки послуг, форми заяв, тощо

Основною метою діяльності Центру надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради є формування клієнтоорієнтованої системи надання адміністративних послуг для мешканців громади, основними принципами якої є: єдиний відкритий простір, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, ввічливе ставлення та максимальна результативність. Центр є моделлю інтегрованого офісу, діяльність якого здійснюється виключно через адміністраторів.  Основним завданням Центру є своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню.

Центр надання адміністративних послуг незважаючи на війну, продовжує свою роботу задля задоволення потреб населення та забезпечує отримання адміністративних послуг мешканцями громади та внутрішньо переміщеними особами.

Попри карантин та воєнний стан колектив Центру постійно підвищує свій професійний рівень за допомогою вебінарів та онлайн-курсів, які проводить Міністерство цифрової трансформації України. Кожен працівник приймав участь в онлайн-курсах "Навчання адміністраторів послуги єМалятко", «Навички фахівця сучасного ЦНАП», «Практичні аспекти надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин», «Як надавати адміністративні послуги», «Гендерна рівність та права людини в роботі ЦНАПу», «Як створити сучасний ЦНАП» та «Юридичні та організаційні аспекти роботи ЦНАПу. Організаційний менеджмент та управління ЦНАПом».

ЦНАП постійно удосконалює свою роботу, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування, розширює спектр послуг. Відтак, враховуючи зміни у чинному законодавстві, яке регламентує надання адміністративних послуг, підготовлено новий перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради.

У Центрі реалізуються принципи одержання громадянами широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти рішення для їх вирішення.

Крок за кроком ми намагаємося будувати сучасний, європейський сервісний ЦНАП, орієнтований на потреби громадян.

Дякуємо відвідувачам Центру за довіру! Завдяки вам ми постійно розвиваємося та вдосконалюємося, ставимо високі цілі і активно працюємо над їх досягненням. Ми працюємо для вас!