Добротвірський селищний голова ознайомився з ходом виконання робітна території КНП «Добротвірська міська лікарня»

Добротвірський селищний голова ознайомився з ходом виконання робіт з реконструкції попутного дренажу існуючої тепломережі та благоустрою і озеленення на території КНП «Добротвірська міська лікарня».

19:22 13.04.2021

На території Добротвірської громади триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

Згідно з Розпорядженням селищного голови Добротвірської селищної ради з 1 до 30 квітня 2021 року на території громади триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, метою якого є поліпшення естетичного та санітарного стану вулиць, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, прибережних зон та інших місць масового перебування та відпочинку населення.

13:10 13.04.2021

Що потрібно знати при розливі ртуті кожному громадянину

Ртуть – метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легкорухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

12:28 09.04.2021

Організація цивільного захисту в громаді

Працівниками Кам’янка-Бузького РВ спільно з керівництвом Добротвірської громади продовжується робота, щодо організації заходів цивільного захисту та попередження пожеж в екосистемах на території громади.

12:07 07.04.2021