ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин від 28.04.2021 № 1423-ІХ (основні зміни)

ЗАКОН УКРАЇНИ  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин

11:16 22.06.2021

Шановні медичні працівники! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

Саме в такий непростий для нас всіх час, в період пандемії, кожен розуміє наскільки важкою, самовідданою та небезпечною є Ваша щоденна праця, яка так цінна і необхідна! Саме у Ваших руках найбільший дар - людське життя і здоров'я!

12:34 20.06.2021

Сплата майнових податків фізичними особами

Радехівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що згідно Податкового кодексу України (далі ПКУ), до складу майнових податків входять: - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

12:13 18.06.2021

Організовано оздоровчі табори "Веселка" для учнів населених пунктів Добротвірської громади

Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради організовано оздоровчі табори "Веселка" для учнів населених пунктів Добротвірської громади.

08:54 11.06.2021