Нацсоцслужба не заглядатиме у холодильники людей

Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».

17:02 29.07.2021

Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

Пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки. Основною причиною виникнення гострих кишкових інфекцій є елементарне недотримання правил особистої гігієни, технології приготування страв, умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів, які містять в собі збудник захворювання, тощо.

12:38 28.07.2021

Розпочались роботи з реконструкції дощової каналізації та благоустрою території по вул.Шевченка у селищі Добротвір

Продовжується реалізація Екологічної програми Добротвірської селищної ради на 2021-2022 роки, в рамках якої, за кошти Екологічного фонду, розпочались роботи з реконструкції дощової каналізації та благоустрою території по вул. Шевченка, 3-5 у селищі Добротвір.

17:01 22.07.2021

Завершено ремонтні роботи ФАПу у с.Тишиця

У селі Тишиця Добротвірської громади завершено ремонт приміщення ФАПу у рамках реалізації комплексного проєкту щодо забезпечення доступності для маломобільних груп населення у закладах первинної медичної допомоги.

09:09 22.07.2021