Проєкти рішень

Про надання Окісу Володимиру Ярославовичу з сім’єю жилого приміщення у будинку___ по вулиці Будівельній в смт Добротвір

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна у будівлі №20 по вулиці Будівельній в смт Добротвір

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна у будівлі №16 по вулиці Івана Франка в смт Добротвір

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за проєктом «Реконструкції системи водовідведення біля Церкви св. Станіслава єпископа в с. Старий Добротвір Львівської області»

Про створення комісії з питань евакуації Добротвірської селищної ради

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція дощової каналізації та благоустрій території по вул. Шевченка, 3 - 5 в смт Добротвір Львівської області»

Про підготовку до опалювального сезону 2021/22 року

Про видачу дубліката втраченого свідоцтва про право власності на квартиру №___ у будинку №18 по вулиці Будівельна в смт Добротвір

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція лінії вуличного освітлення в с. Перекалки, вул. Миру Кам’янка-Бузького району Львівської області»

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція лінії 0,4 кВ (монтаж лінії вуличного освітлення) по вул. Жовтнева, вул. Зелена в с. Сілець Кам’янка-Бузького району Львівської області»

Про затвердження кошторисної документації об’єкту «Поточний ремонт вуличного освітлення вул. П.Сагайдачного в смт. Добротвір Львівської області»

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція вуличного освітлення с. Тичок Добротвірської селищної ради, Червоноградського району Львівської області»

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція вуличного освітлення в с. Тишиця, с. Кошаковські, с.Долина Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

Про передачу у приватну власність квартири №__ у будинку №3 по вулиці Пушкіна в смт Добротвір

Про надання дозволу на проведення реконструкції квартир №16 та №26 під магазин за адресою: смт Добротвір, вул.І.Франка, буд.31

Про надання дозволу на продаж квартири № у будинку №5 по вулиці Сагайдачного в смт Добротвір

Про надання дозволу на вчинення договору дарування житлового будинку №___ по вулиці Новій у селі Старий Добротвір

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція системи водовідведення дощових вод та відновлення доступу для маломобільних груп населення ФАПу с. Старий Добротвір Добротвірської селищної ради Львівської області»

Про зарахування громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті селищної ради

Про затвердження кошторисної документації об’єкту будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення вул. П. Сагайдачного в смт. Добротвір Львівської області»

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція напірних колекторів в районі КНС-1 в смт Добротвір Львівської області»

Про надання дозволу на продаж квартири №___ у будинку №13 по вулиці Сагайдачного в смт Добротвір

Про передачу у приватну власність квартири №__ у будинку №14 по вулиці Сагайдачного в смт Добротвір

Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція дощової каналізації та благоустрій  території православної церкви України «Покрови Пресвятої Богородиці» в с. Стриганка Львівської області»

Про видачу дубліката втраченого свідоцтва про право власності на житловий будинок №4 по вулиці Центральна у селі Незнанів