Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан висловив свою позицію стосовно змін у Податковому кодексі

"Кабмін збирається закласти бомбу під стосунки центру та регіонів! У місцевих бюджетів хочуть забрати % тютюнового акцизу з роздрібної торгівлі!

10:58 21.05.2021

Радехівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє про обмін  електронними документами з контролюючими органами

Державною податковою службою з 01.04.2021 року здійснюється приймання та обробка спільно з Пенсійним фондом України звітності  щодо сум нарахованого єдиного внеску. Згідно з пунктом 3 частини першої статті 19 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464), Державна податкова служба України формує та веде реєстр страхувальників.

08:52 14.05.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

14:25 13.05.2021

Увага! КОНКУРС!

Добротвірською селищною радою оголошується Фотоконкурс «Світ починається з мами»

11:41 11.05.2021