Готовність роботодавців працевлаштовувати людей з інвалідністю зростає

41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівників. Ще 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями, для них головне – рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду. Водночас 55% роботодавців не бачать потреби у працевлаштуванні осіб з інвалідністю після заповнення встановленої законодавством квоти.

12:26 25.06.2021

Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю

«Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.

12:19 24.06.2021

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».

12:18 24.06.2021

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин від 28.04.2021 № 1423-ІХ (основні зміни)

ЗАКОН УКРАЇНИ  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин

11:16 22.06.2021

Шановні медичні працівники! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

Саме в такий непростий для нас всіх час, в період пандемії, кожен розуміє наскільки важкою, самовідданою та небезпечною є Ваша щоденна праця, яка так цінна і необхідна! Саме у Ваших руках найбільший дар - людське життя і здоров'я!

12:34 20.06.2021

Сплата майнових податків фізичними особами

Радехівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що згідно Податкового кодексу України (далі ПКУ), до складу майнових податків входять: - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

12:13 18.06.2021