Порядок денний засідань виконавчого комітету

засідання виконавчого комітету

Добротвірської селищної ради

25.02.2021

10.00 год.                                                                                  Добротвірська селищна рада

1. Про схвалення проєктів рішень сесії Добротвірської селищної ради про затвердження звітів про виконання бюджетів селищної та сільських рад за 2020 рік.
  2. Про надання дозволу Кірик Галині Сергіївні на виготовлення дубліката свідоцтва про право власності на будинок.
  3. Про надання дозволу Хацевичу Івану Григоровичу на вчинення договору дарування житлового будинку
  4. Про надання дозволу на проведення реконструкції нежилого приміщення №2, розміщеного за адресою: смт Добротвір, вул.І.Франка, 14.
  5. Про надання дозволу на сумісне підвішування волоконно-оптичної лінії зв’язку.
  6. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації для реалізації заходів Екологічної програми Добротвірської громади на 2021-2022 роки.
  7. Різне.