СДЮСШОР №1 (філія смт Добротвір) поповнилась новенькою байдаркою

В рамках реалізації конкурсу «Громада своїми руками», за фінансової підтримки Добротвірської селищної ради, адміністрування АМЕР та фінансування ДТЕК, вдалося реалізувати проєкт «Багатство нації – спортивні та здорові діти».

15:41 09.09.2021

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій!

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

10:18 08.09.2021

До відома громадян пільгових категорій, що користуються твердим паливом та скрапленим газом

Для отримання готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу громадянам пільгових категорій (особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, сім’ям загиблих ветеранів війни, постраждалим внаслідок ЧАЕС, багатодітним сім’ям, сільським   педагогічним працівникам на пенсії, сільським   медичним працівникам на пенсії,  ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ) необхідно терміново подати до відділу надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради пакет необхідних документів:

10:16 08.09.2021

У Добротвірській громаді відзначили 30-річчя незалежності України

На святковій сцені, розташованій на березі Західного Бугу, у рамках офіційного святкування 30-річчя Дня Незалежності України та щорічного фестивалю «Купальська містерія над Бугом», у Добротворі відбулися урочисті заходи.

14:18 25.08.2021