Рішення 7-ої сесії від 28.05.2021

Про затвердження порядку денного сьомої сесії Добротвірської селищної ради

Про Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Добротвірською селищною радою та Стрийською міською радою

Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Добротвірської селищної ради від 24.12.2020 №8 «Про місцевий бюджет Добротвірської селищної ради на 2021 рік»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про затвердження договорів

Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Добротвірської селищної ради за І квартал 2021 року

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

Додатки до Положення

Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Добротвірської територіальної громади

Про утворення добровільних пожежних дружин Добротвірської селищної ради

Про внесення змін до рішення XVI сесії Добротвірської селищної ради VII скликання від 30.05.2017 №3 «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна,  що є власністю покупців цих ділянок на території селища Добротвір та затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу»

Про реорганізацію шляхом перетворення, зміни організаційно-правової форми з «інша» на «комунальна організація (установа, заклад)» Добротвірського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області

Про реорганізацію шляхом перетворення, зміни організаційно-правової форми з «інша» на «комунальна організація (установа, заклад)» Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області

Про внесення змін до рішення шостої сесії VIII скликання Добротвірської селищної ради від 20.04.2021 №14 «Про затвердження посадового складу конкурсної комісії на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Добротвірської селищної ради»

Про Стратегію розвитку Добротвірської громади до 2030 року

Про затвердження «Програми відпочинку і розвитку дітей та молоді Добротвірської територіальної громади у літніх дитячих таборах на 2021 рік при громадській бібліотеці ім. В. Петраха»

Про затвердження Програми підтримки фізичних осіб, які утримують три і більше корови на території Добротвірської селищної ради на 2021-2022 роки»

Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 17.03.2021 №32 «Про затвердження Комплексної програми розвитку спорту Добротвірської селищної ради на 2021 рік»

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про розробку комплексної схеми розміщення тимчасової споруди

Про розробку комплексної схеми розміщення тимчасової споруди

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Про внесення змін до рішення сорок шостої сесії Сілецької сільської ради VII скликання від 14.08.2020 №32 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність Оленичу Андрію Степановичу в селі Сілець Кам'янка-Бузького району Львівської області в частині уточнення площі земельної ділянки»

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі смт Добротвір по вул. Івана Франка,16а, гр. Мисаку В.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із зміною конфігурації і площі земельної ділянки комунальної власності на території Добротвірської селищної ради (за межами населеного пункту села Тишиця)

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про припинення права користування земельною ділянкою

Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд

Про укладення договору оренди земельної ділянки

Про укладення договору оренди земельної ділянки

Про надання дозволу на розроблення проекту детального плану території по вул. Центральна в селі Полонична

Про розгляд заяви Діброви Віри Юріївни

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі, (склад комбікормів) в селі Тартак по вул. Івана Франка, 22, гр. Слюсаренку О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі, (склад комбікормів) в селі Тартак по вул. Івана Франка, 22а, гр. Слюсаренку О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування  нежитлової будівлі смт Добротвір по вул. Івана Франка,18а, гр. Скіпчак З.С.

Про підтримку депутатських запитів та звернень

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь