Рішення 22-сесії від 16.08.2022

 1. Затвердити порядок денний двадцять другої сесії Добротвірської селищної ради.
 2. Про внесення змін до рішення сесії.
 3. Про затвердження Програм на 2022 рік у новій редакції.
 4. Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Добротвірської селищної ради на 2021-2024 роки у новій редакції.
 5. Про затвердження Програми інформатизації «Цифрова Добротвірська громада» на 2022-2024 роки.
 6. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення техногенної та пожежної безпеки населення Добротвірської селищної ради на 2022-2023 роки.
 7. Про затвердження Програми покращення матеріально – технічного забезпечення  військової частини 3002 Національної гвардії України на 2022 рік.
 8. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 15.07.2022 №22 «Про затвердження Програми розвитку освіти Добротвірської селищної ради на 2022 рік в новій редакції».
 9. Про перейменування деяких вулиць населених пунктів, що знаходяться в адміністративно-територіальних межах Добротвірської селищної територіальної громади.
 10. Про встановлення плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Добротвірської селищної ради на 2022 рік.
 11. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Добротвірської селищної ради на 2022 рік.
 12. Про затвердження структури КЗ «Центр надання соціальних послуг Добротвірської селищної ради» у новій редакції.
 13. Про затвердження штатного розпису Добротвірського комунального підприємства «Підприємство по обслуговуванню житла» в новій редакції. (Додаток)
 14. Про затвердження структури Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області. (Додаток)
 15. Про створення комісії з передачі основних засобів, нематеріальних активів, капітальних інвестицій та інших матеріальних цінностей.
 16. Про безкоштовну передачу основних засобів, нематеріальних активів, капітальних інвестицій та інших матеріальних цінностей.
 17. Про надання згоди на безкоштовну передачу основного засобу з балансу КЗ «ЦНСП Добротвірської селищної ради» на баланс ДКП «ПОЖ».
 18. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Добротвірської територіальної громади автомобільних доріг (Додаток)
 19. Про погодження оголошення дерева дуба звичайного ботанічною пам’яткою природи місцевого значення.
 20. Про затвердження звіту про виконання бюджету Добротвірської селищної територіальної громади за січень-червень 2022 року. (Додатки)
 21. Про внесення змін до показників бюджету Добротвірської селищної територіальної громади на 2022 рік. (Додатки)
 22. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Добротвірської селищної ради від 18.02.2022 №27 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність громади Добротвірської селищної ради об’єкту нерухомого майна».
 23. Про вилучення земельної ділянки, яка була в користуванні громадянки Терез Н.М.
 24. Про затвердження акту обстеження меж суміжних земельних ділянок та погодження межі земельної ділянки в селі Старий Добротвір по вул. Мостова, 10.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь