Засідання виконавчого комітету 17.06.2021

Рішення №54/02-02/21 Про створення комісії з питань евакуації Добротвірської селищної ради

Рішення №55/02-02/21 Про підготовку до опалювального сезону 2021/22 року

Рішення №56/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція лінії 0,4 кВ (монтаж лінії вуличного освітлення) по вул. Жовтнева, вул. Зелена в с. Сілець Кам’янка-Бузького району Львівської області»

Рішення №57/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція лінії вуличного освітлення в с. Перекалки, вул. Миру Кам’янка-Бузького району Львівської області»

Рішення №58/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція вуличного освітлення в с. Тишиця, с. Кошаковські, с.Долина Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

Рішення №59/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція вуличного освітлення с. Тичок Добротвірської селищної ради, Червоноградського району Львівської області»

Рішення №60/02-02/21 Про затвердження кошторисної документації об’єкта будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення вул. П. Сагайдачного в смт. Добротвір Львівської області»

Рішення №61/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за проєктом «Реконструкція системи водовідведення біля Церквисв. Станіслава єпископа в с. Старий Добротвір Львівської області»

Рішення №62/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція дощової каналізації та благоустрій території по вул. Шевченка, 3 - 5 в смт Добротвір Львівської області»

Рішення №65/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція напірних колекторів в районі КНС-1 в смт Добротвір Львівської області»

Рішення №68/02-02/21 Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція дощової каналізації та благоустрій території православної церкви України «Покрови Пресвятої Богородиці» в с. Стриганка Львівської області»

Рішення №69/02-02/21 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна у будівлі №* по вулиці Будівельній в смт Добротвір

Рішення №70/02-02/21 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна у будівлі №* по вулиці Івана Франка в смт Добротвір

Рішення №71/02-02/21 Про видачу дубліката втраченого свідоцтва про право власності на квартиру №* у будинку №* по вулиці Будівельна в смт Добротвір

Рішення №72/02-02/21 Про видачу дубліката втраченого свідоцтва про право власності на житловий будинок №* по вулиці Центральна у селі Незнанів

Рішення №73/02-02/21 Про передачу у приватну власність квартири №* у будинку №* по вулиці Пушкіна в смт Добротвір

Рішення №74/02-02/21 Про передачу у приватну власність квартири №* у будинку №* по вулиці Сагайдачного в смт Добротвір

Рішення №75/02-02/21 Про надання дозволу на вчинення договору дарування житлового будинку №* по вулиці Новій у селі Старий Добротвір

Рішення №76/02-02/21 Про надання дозволу на продаж квартири №* у будинку №* по вулиці Сагайдачного в смт Добротвір

Рішення №77/02-02/21 Про надання дозволу на продаж квартири №* у будинку №* по вулиці Сагайдачного в смт Добротвір

Рішення №78/02-02/21 Про надання дозволу на проведення реконструкції квартир №* та №* під магазин за адресою: смт Добротвір, вул. І.Франка, буд.*

Рішення №79/02-02/21 Про надання Окісу Володимиру Ярославовичу з сім’єю жилого приміщення у будинку №* по вулиці Будівельній в смт Добротвір

Рішення №80/02-02/21 Про переселення Гнівушевського Михайла Ігоровича з кімнати №* у кімнату №* у гуртожитку №* по вулиці Івана Франка в смт Добротвір

Рішення №81/02-02/21 Про зарахування громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті селищної ради

Рішення №82/02-02/21 Про затвердження переліку і вартості послуг, пов’язаних з похованням померлих громадян, які надаються Добротвірським комунальним підприємством «Підприємство по обслуговуванню житла»

Рішення №84/02-02/21 Про затвердження проєктної документації на будівництво за робочим проєктом «Реконструкція дощової каналізації та благоустрій території по вул. Пушкіна в смт Добротвір Львівської області»