Сплачувати 100% ПДФО за місцем діяльності – позиція АМУ

В Україні триває дискусія навколо одного з базових податків для місцевих бюджетів – податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Ця дискусія ще більше загострилася після того, коли уся Україна вкрилася територіальними громадами, оскільки нова адміністративно-територіальна основа вимагає більш справедливої моделі застосування фіскальних важелів. ПДФО є одним з базових податків для наповнення бюджетів територіальних громад, оскільки «прив’язаний» до прикладання праці чи місця проживання фізичної особи і як наслідок сплати податку такою фізичною особою.

17:00 08.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

У п’ятницю, 11 червня 2021 року, з 10.00 год., у приміщенні Добротвірської селищної ради відбудеться прийом громадян завідувачем сектору профорієнтації Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

11:46 08.06.2021

Як вберегтись від інших інфекційних захворювань під час пандемії Covid-19

Коронавірусна інфекція – це вірусне захворювання, яке набуло масового розповсюдження серед людей по всьому світі. Тим не менше не втрачають актуальність інші інфекційні захворювання (ГРВІ, грип, гострі кишкові інфекції, ротавірусні інфекції, кандидози тощо), збудниками яких є віруси, бактерії, грибки.

09:52 03.06.2021

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

09:48 03.06.2021