Рішення 24-ої сесії

 1. Про затвердження порядку денного двадцять четвертої сесії Добротвірської селищної ради.
 2. Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 16.09.2022 №9 «Про затвердження Програми розвитку освіти Добротвірської селищної ради на 2022 рік у новій редакції».
 3. Про внесення змін до Програми розвитку культури Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області на 2022 рік.
 4. Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Добротвірської громади на 2022 рік (Додаток)
 5. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення техногенної та пожежної безпеки населення Добротвірської селищної ради на 2022-2023 роки у новій редакції.
 6. Про затвердження Програми створення та використання місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів Добротвірської селищної ради на 2022-2025 роки.
 7. Про затвердження Програм на 2022 рік у новій редакції.
 8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Добротвірської селищної ради на 2022 рік + Додаток
 9. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку медицини Добротвірської громади на 2022 рік.
 10. Про приведення у відповідність переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради та віддалені робочі місця». (Додаток 1, Додаток 2)
 11. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії від 16.08.2022 №10 «Про встановлення плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Добротвірської селищної ради на 2022 рік».
 12. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії Добротвірської селищної ради від 16.08.2022 №11 «Про встановлення плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Добротвірської селищної ради на 2022 року».
 13. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії від 15.12.2021 №5 «Про встановлення граничних розмірів батьківської плати за навчання дітей у Добротвірській музичній школі на 2022 рік».
 14. Про внесення змін до Комплексної цільової програми підтримки дітей учасників АТО/ООС, дітей-переселенців з окупованих територій, дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з малозабезпечених сімей, які навчаються та виховуються в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Добротвірської селищної ради, на 2022 рік.
 15. Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Добротвірської селищної ради у новій редакцій.
 16. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Публічна бібліотека Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області», структури та Положення про  бібліотеки-філії (бібліотечні пункти).
 17. Про затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області», структури  та Положень про народні доми-філії.
 18. Про затвердження акту приймання – передачі  основних засобів (Додаток)
 19. Про внесення змін до рішення восьмої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 01 липня 2021 року №6 «Про створення служби у справах дітей Добротвірської селищної ради та затвердження положення».
 20. Про затвердження структури Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області з 01 січня 2023 року (Додаток)
 21. Про затвердження штатного розпису Добротвірського комунального підприємства «Підприємство по обслуговуванню житла» (Додаток)
 22. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік.
 23. Про затвердження звіту про виконання бюджету Добротвірської селищної територіальної громади за січень-вересень 2022 року.
 24. Про внесення змін до показників бюджету Добротвірської селищної територіальної громади на 2022 рік.
 25. Про внесення змін до рішення сьомої сесії VІІІ скликання Добротвірської селищної ради від 28.05.2021 року №27 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі смт Добротвір по вул. Івана Франка,16а, гр. Мисаку В.».
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування домоволодіння в селі Матяші по вул. Центральна, 2а.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування торгівельного будинку смт Добротвір по вул. Будівельна, 23 Солотвінській С.І.
 28. Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в смт Добротвір.
 30. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору оренди земельної ділянкиз Сердинецьким І.В.
 31. Про затвердження розпорядження селищного голови та кошторисної документації на виконання робіт за проєктом «Експлуатаційне утримання (поточний ремонт) дороги комунальної власності по вул. Окружна в смт Добротвір, Червоноградського району Львівської області».
 32. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельні ділянки.
 33. Про укладення договору оренди земельної ділянки з ФОП Клебою І.П.
 34. Про уточнення площі і промірів земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Добротвірської селищної ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь