A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Добротвірська громада
Львівська область, Червоноградський район

Голова громади

КЕЛЕБЕРДА ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ

Народився 9 січня 1983 року в селищі Добротвір Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Громадянин України.

У 2000 році закінчив Добротвірську середню школу.

Освіта: вища.

  • У 2006 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за напрямом «Правознавство», за фахом – юрист.
  • У 2019 році закінчив магістратуру у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Публічне управління та адміністрування».
  • У 2020 році захистив дисертацію у спеціалізованій вченій раді Львівського національного аграрного університету, здобув науковий ступінь доктора філософії у галузі «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Менеджмент».

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • 03.07.2000 - 05.02.2001 – електромонтер ОП "Комунальник", смт. Добротвір
  • 29.09.2003 - 06.10.2005 –  спеціаліст ІІ категорії виконавчого апарату Кам'янка-Бузької районної ради, м. Кам’янка-Бузька
  • 10.2005 - 09.2006 – строкова служба в Українській Армії (540-й зенітно-ракетний полк Повітряних сил Збройних Сил України)
  • 21.11.2006 - 01.02.2008 – спеціаліст ІІ категорії юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, м. Кам’янка-Бузька
  • 01.02.2008 - 09.02.2010 – спеціаліст І категорії юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, м. Кам’янка-Бузька
  • 10.02.2010 - 01.12.2010 – головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, м. Кам’янка-Бузька
  • 01.12.2010 - 03.11.2014 – заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради
  • 04.11.2014 - 04.12.2015 –  менеджер із взаємодії з місцевими органами влади Добротвірської ТЕС
  • 09.12.2015 - 18.11.2020 –  голова Кам'янка-Бузької районної ради
  • 24.11.2020 до цього часу – Добротвірський селищний голова

ГРОМАДСЬКА РОБОТА

У червні 2016 року, за фінансової підтримки Посольства та Конгресу США, переможець і учасник конкурсу Програми «Відкритий світ», у складі офіційної делегації, Сполучені Штати Америки.

У жовтні 2016 року нагороджений VI щорічною премією журналу РІА Львів «Люди Львова. Золотий Лев 2016» в номінації «Успішний керівник місцевого самоврядування».

У лютому 2018 року перебував із робочим візитом у Швеції, в рамках Консультативної місії ЄС в Україні, з метою ознайомлення із концепцією взаємодії поліції з громадою та залучення грантових коштів.

Співпраця з польським товариством SLGD „Tygiel Doliny Bugu” у рамках транскордонного співробітництва для розвитку малого і середнього підприємництва, шляхом залучення польських інвестицій в українську місцеву економіку, культуру, освіту та екологію.

Сімейний стан: одружений. Виховує двох дітей.

Безпартійний.

Наявність представницьких мандатів:

  • 2010-2015 – депутат Кам’янка-Бузької районної ради VI скликання;
  • 2015-2020 – депутат Кам’янка-Бузької районної ради VIІ скликання.

До кримінальної відповідальності не притягувався.

Не судимий.

Прийняття Присяги посадової особи – 29.09.2003

Ранг посадової особи – 5 ранг (09.12.2015)

Загальний стаж роботи – 17 років 8 місяців

Стаж державної служби – 16 років

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь