Оголошення про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області».

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області  повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області».

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Публічна бібліотека Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

 Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Публічна бібліотека Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень ПП «Львів-Пак» по вул. І Франка, 4 в с. Тартак Червоноградського району Львівської області (землі підприємств переробної, машинобу

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень ПП «Львів-Пак» по вул. І Франка, 4 в с. Тартак Червоноградського району Львівської області (землі підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови по вул. Долинській в с. Старий Добротвір Червоноградського району Львівської област

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови по вул. Долинській в с. Старий Добротвір Червоноградського району Львівської області

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Детальний план території для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень ПП «Львів-Пак» по вул. І. Франка, 4 в с. Тартак Червоноградського району Львівської області (землі підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).             Площа території опрацювання, що розглядається детальним планом території становить 11,9300 га.