Добротвірська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії загального відділу селищної ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 №203-19 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців»:

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 25 лютого 2022 року о 14-00 год. у приміщенні селищної ради відбудеться публічне представлення звіту про виконання місцевого бюджету Добротвірської селищної ради за 2021 рік.

Прийом громадян представником місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У рамках співпраці з Буським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги 15 лютого 2022 року з 11.00 до 14.00 год у приміщенні Добротвірської селищної ради відбудеться прийом громадян, що потребують правової допомоги, юристом сектору Кам’янка-Бузького бюро правової допомоги Буського МЦ з надання БВПД, що включає в себе правову інформацію, консультації і роз'яснення з правових питань, прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Оголошення

З 24 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Рокети по вул.Шевченка Червоноградського району Львівської області.

Оголошення

З 24 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Перекалки по вул.Довженка Червоноградського району Львівської області.

Оголошення про збір ідей проєктів для розробки плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Добротвірської територіальної громади на період до 2027 року

Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів муніципалітетів.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ  КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ Добротвірської селищної ради

На виконання вимог чинного законодавства Добротвірською селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Добротвірської селищної ради (Рішення № 55 від 15 січня 2021 року).