Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Детальний план території для розміщення кварталу індивідуальної та багатоквартирної житлової забудови К-1 по вул. Долинській в с.Старий Добротвір Червоноградського району Львівської області.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У понеділок, 24 жовтня, з 10 години в приміщенні Добротвірської селищної ради можна оформити допомогу для ВПО!

Добротвірська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії загального відділу селищної ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 №203-19 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців»:

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 25 лютого 2022 року о 14-00 год. у приміщенні селищної ради відбудеться публічне представлення звіту про виконання місцевого бюджету Добротвірської селищної ради за 2021 рік.