• Переглядів: 34

З 24 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Рокети по вул.Шевченка Червоноградського району Львівської області.

• Переглядів: 30

З 24 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Перекалки по вул.Довженка Червоноградського району Львівської області.

Оголошення про збір ідей проєктів для розробки плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Добротвірської територіальної громади на період до 2027 року

• Переглядів: 119

Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів муніципалітетів.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ  КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ Добротвірської селищної ради

• Переглядів: 25

На виконання вимог чинного законодавства Добротвірською селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Добротвірської селищної ради (Рішення № 55 від 15 січня 2021 року).

Добротвірська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору містобудування та архітектури – головного архітектора Добротвірської селищної ради

• Переглядів: 119

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 №203-19 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців»: