ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Добротвірським селищним головою у відповідності до розпорядження від 02.08.2021 №81/02-3/21 ініційовано проведення громадських слухань щодо вивчення думки жителів сіл Сілець та Тичок Червоноградського району Львівської області щодо перейменування вулиці Жовтнева села Сілець та вулиці Терешкової села Тичок Червоноградського району Львівської області.

16:04 04.08.2021

До відома жителів села Стриганка

29 серпня 2021 року о 17:00 годині в приміщенні Народного дому села Стриганка Добротвірської селищної ради відбудеться схід села. На зустрічі обговорюватимуться земельні питання на предмет відведення земельних ділянок для особистого селянського господарства.

11:46 30.07.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 №203-19 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців»:

09:36 08.07.2021