ОГОЛОШЕННЯ!

Добротвірська селищна рада звертається до власників торгівельних та розважальних закладів, керівників промислових та продуктових ринків, залізничних вокзалів та автостанцій з масовим перебуванням людей, до власників закладів харчування та торгівлі. У теперішніх реаліях принагідно просимо дотримуватися встановлених заходів безпеки під час оголошення повітряних тривог. Наголошуємо на необхідності термінового припинення роботи закладів та евакуації відвідувачів та пасажирів у безпечні місця (найпростіші укриття). Мешканців житлових будинків просимо залишати житлові приміщення та прямувати до укриттів.

Головне управління Держпраці у Львівській області розпочинає інформаційну кампанію “Виходь на світло!”

Головне управління Держпраці у Львівській області, в рамках виконання Національного плану зниження рівня незадекларованої праці на 2022 рік, на виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці розпочинає інформаційну кампанію “Виходь на світло!” з використанням візуальних матеріалів розроблених за сприянням проекту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”.

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної та багатоквартирної житлової забудови К-1 по вул. Долинській в с.Старий Добротвір Червоноградського району Львівської області

Радехівська ДПІ інформує :

Сервісне обслуговування здійснюватиметься органами ДПС незалежно від місця обліку платника податків

ОГОЛОШЕННЯ про проведення благодійного турніру з футболу в підтримку ЗСУ

До участі в змаганнях запрошуємо команди вікової групи від 18 років. Умова участі в грі - добровільний грошовий внесок. Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ. Турнір проводитиметься на стадіоні ДТЕК ДТЕС. Початок змагань - 25.06.2022 р. о 10.00 год. У разі повітряної тривоги гарантується безпека учасників, які зможуть перейти в укриття. Гру буде відновлено після відбою ПТ. За детальною інформацією звертатися до завідувача сектору молоді та спорту Відділу ОКТМС Добротвірської селищної ради Федини І.Є., тел.: 0509537804.