Одинадцята сесія від 07.09.2021

1. Про затвердження порядку денного одинадцятої сесії Добротвірської селищної ради.

2. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Добротвірської селищної ради за І півріччя 2021 року.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Добротвірської селищної ради від 24.12.2020 № 8 «Про місцевий бюджет Добротвірської  селищної ради на 2021 рік».

4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 17.03.2021 №38 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Добротвірської селищної ради на 2021 рік».

5. Про внесення змін до рішення третьої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 24.12.2020 № 17«Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у навчальних закладах Добротвірської селищної ради на 2021 рік».

6. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція дощової каналізації на перехресті вулиць Енергетична – Івана Франка в смт Добротвір Львівської області».

7. Про передачу функцій замовника будівництва об’єкта «Реконструкція будівлі КЗ «ДЮСШ «Добротвір» по вул. Озерна, 4 в смт. Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області (Коригування)».

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населених пунктів з метою передачі її в оренду.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладення договору оренди земельної ділянки.

10. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

11. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

12. Про тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення і послуги з централізованого водопостачання та водовідведення АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ДОБРОТВІРСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»).

13. Про тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ДОБРОТВІРСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»).