Розпочався капітальний ремонт приміщень будівлі базування екстреної медичної допомоги «Добротвір»

За ініціативи Добротвірської селищної ради, в рамках реалізації конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік розпочався капітальний ремонт приміщень будівлі базування екстреної медичної допомоги «Добротвір».

16:40 20.09.2021

На Львівщині СБУ проведе антитерористичні та контрдиверсійні навчання

У період з 29 по 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

16:36 20.09.2021

В Україні починають діяти нові карантинні обмеження

Ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (жовту або зелену відмітку) та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

16:22 20.09.2021

Оголошення!

У зв'язку з погіршенням погодних умов Національно-патріотичний захід на спаленому хуторі Киї, який повинен був відбутися 19 вересня 2021 року, ПЕРЕНОСИТЬСЯ.

17:28 18.09.2021

Контррозвідка #СБУ блокувала канал нелегального переправлення іноземців до країн ЄС

Контррозвідники СБУ спільно з працівниками ДМС України в рамках операції «Мігрант» на Львівщині виявили та затримали 24-х громадян Бразилії, які незаконно перебувають на території України та мали намір потрапити до країн ЄС.

15:32 10.09.2021