ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 10.11.2023 16:00

З 10.11.2023 року по 12.12.2023 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села  Незнанів  Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник містобудівної документації Добротвірська селищна рада.

Розробник  детального плану - «Центр планування території» м. Львів.

Пропозиції можна подавати до 11.12.2023 року, до Добротвірської селищної ради за адресою: селище Добротвір, вул. І. Франка, буд. 20.

Громадські слухання містобудівної документації відбудуться 13.12.2023 року о 15-00 год. в приміщенні адмінбудівлі с. Незнанів  за адресою: село Незнанів, вул. Центральна, буд. 63.

З основними техніко-економічними показниками проєкту можна ознайомитись у приміщенні селищної ради за адресою: селище Добротвір, вул. І.Франка, буд. 20, та на сайті селищної ради https://dobrotvirska-gromada.gov.ua/

Детальний план території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села Незнанів Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області

Схеми розташування