ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 24.10.2023 12:00

25 та 26 жовтня на території Червоноградського району, під керівництвом Львівської обласної військової адміністрації, будуть проходити командно-штабні навчання із органами управління та силами цивільного захисту Червоноградської районної ланки та її субланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

У ході командно-штабних навчань будуть здійснені заходи з практичного відпрацювання виникнення надзвичайної ситуації у визначених місцях населених пунктів усіх територіальних громад Червоноградського району.

• Метою навчань є вдосконалення злагодженості та оперативності роботи керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту населення;
  • підвищення готовності спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій;
  • практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації населення тощо.

Просимо мешканців та гостей нашого району зберігати спокій.

У ході відпрацювання можливе обмеження руху транспорту по дорогах регіонального та місцевого значення чи розгортання наметів, задля відпрацювання практичних заходів з евакуації населення.

Наголошуємо, що дані заходи мають навчальний характер!