З Днем Прапора, Україно!

Дата: 23.08.2023 12:35

Страшна війна змушує жити в нових реаліях.

Відзначаючи два вагомі національні державні свята, задля безпеки кожного мешканця громади, прийнято рішення провести заходи локально, без масових зібрань людей.

Під зболеним українським небом майорить прапор у Добротвірській громаді, майорять прапори і на флагштоках біля могил захисників, які, поклавши власні життя, дали нам можливість жити!

Звуки Гімну у виконанні вихованців Добротвірської музичної школи славлять символ свободи та незламності українського народу.

Сміливість і справді має два кольори! Це кольори волі та боротьби, що проходять довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

Нехай наш стяг завжди буде прапором опору, символом найкращих якостей нашого народу – мужності, гідності та гордості!

З Днем Прапора, Україно!