1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села Незнанів Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області.
  2. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
  3. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області.
  4. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 21.08.2023 р. до 31.08.2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської областіhttps://dobrotvirska-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20, 80411, ел. пошта: dobrotvir_rada@i.ua в термін до 31.08.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

Заява