У Добротвірській громаді пройшло навчання з першої домедичної допомоги

Дата: 27.07.2023 20:15

Фото без опису

Символічно, що саме сьогодні, у день медичного працівника, у Добротвірській громаді пройшло навчання з першої домедичної допомоги.

Своїм досвідом надання першої домедичної допомоги поділились експерти міжнародного рівня з Оперативної групи Антал Task Force Antal · Humanitarian Action (TFA).

Інструктори, військові медики зі США розповіли, яким чином діяти та як врятувати життя оточуючим у разі надзвичайної ситуації.

На практиці показали як можна зупинити кровотечі підручними матеріалами, затампонувати рану, накласти жгут чи турнікет.

Усі учасники заходу отримали у подарунок аптечки від організації.

Опісля, представники Оперативної групи Антал зустрілися зі селищним головою, обговорили деталі подальших спільних заходів та можливу підтримку з боку даної організації, а також подарували аптечки, які передамо нашим бійцям на фронт.

Дякуємо нашим іноземним друзям, які у такий складний для України час, мають мужність приїхати до нас, попри усі ризики і тривоги, діляться своїм досвідом та підтримують.