Громадська організація «Держава і Право» допомагає військовим з юридичними питаннями

Дата: 26.07.2023 15:26

Військові адвокати громадської організації надають безоплатні юридичні консультації та роз’яснення з приводу того, які права мають члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців, та й самі військовослужбовці у зв’язку з пораненням. За необхідності юристи можуть надати практичну допомогу у зборі необхідних документів та контролі законності їх розгляду.

Дізнатись деталі та поставити своє запитання мешканці громади можуть в онлайн ЧАТі на сайті https://www.depravo.org/, або телефоном 067 775 22 72.

ГО «Держава і Право» знаходиться в м. Київ, пл. Солом’янська, 2, оф. 801, ел. пошта: depravo@ukr.net