Щоб вступити до автошколи, людині з інвалідністю потрібно підготувати пакет з чотирьох документів

Перш ніж почати підготовку оберіть автошколу , де вам буде зручніше навчатись. (Залишаю в коментарях посилання на сайт з мапою, де можна знайти найближчу автошколу для людей з інвалідністю і контактами кожної).

Сконтактуйтесь з представниками автошколи. Вони допоможуть оформити заяву про вступ.

До заяви приєднайте копію паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків – те ж саме, що й ідентифікаційний код.

Додайте кольорову фотокартку розміром 3,5 х 4,5 сантиметра.

Одним з найважливіших документів до вступу є медична довідка, яка засвідчить, що в особи, немає медичних протипоказань для керування транспортними засобами категорії “В”.

Це короткий checklist того, що варто підготувати перед вступом.

Нагадаю, що 6 липня ми запустили п'ять автошкіл для людей з інвалідністю. Цей проект реалізується у межах ініціативи Олена Зеленська – «Без бар'єрів». Автошколи відкрилися на базі закладів освіти МВС України у Києві, Кам’янці-Подільському, Кропивницькому, Львові та Дніпрі.

Звертаючись до цих автошкіл, ви завжди можете отримати консультацію, якщо виникнуть додаткові запитання.

Національна академія внутрішніх справ Донецький державний університет внутрішніх справ Львівський державний університет внутрішніх справ Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Головний сервісний центр МВС Безбар'єрність