Дата: 20.06.2023 18:40

Фото без опису

У неділю, 18 червня відбувся III обласний фестиваль - конкурс української пісні «Золоті трембіти імені Богдана-Юрія Янівського» в Палаці культури міста Ходорова.

Захід став справжнім святом неперевершеної української пісні!

Талановиті діти нашої громади продемонстрували свої непересічні здібності, захопивши серця аудиторії.

Усіх конкурсантів було винагороджено дипломами, медалями, аплодисментами і щирим захопленням!

Талановите дитинство, юність, молодість, ви – гордість та окраса нашої непереможної держави!

Все буде Україна!