Повідомлення про оприлюднення Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 12.05.2023 11:12

1) Детальний план території земельної ділянки для обслуговування приміщень безалкогольного та ковбасного цехів по вул. С. Бандери, 2а в с. Долини Червоноградського району Львівської області.

Площа території опрацювання, що розглядається детальним планом території становить 0,5000 га;

2) орган, що прийматиме рішення про ДПТ – Добротвірська селищна рада;

3) Розробник ДПТ – ТзОВ «Галицький інститут проектів».

Розробник СЕО – ФОП Фітьо Андрій Мирославович;

4) процедура обговорення та строки надання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ « Про стратегічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – з 12.05.23 по 10.06.23;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій, та зауважень на поштову адресу: Добротвірська селищна рада (80411, Львівська область Червоноградський район смт Добротвір, вул. Івана Франка, 20)

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань 12.06.2023 о 14:00 год., у приміщенні адмінбудівлі в с. Старий Добротвір;

г) ознайомитися з проектом та надати зауваження, та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту СЕО можна за адресою: смт Добротвір, вул. Івана Франка, 20;

ґ) розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Добротвірська селищна рада;

5)  необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.