Дата: 19.05.2023 09:27

бачиш проблему у своїй громаді, але не знаєш, як її вирішити? 👀

ми готові тебе заsupportити 👊

МолоДвіжЦентр.Львів та UNICEF Ukraine запрошують створювати суспільно-корисні проєкти для твоєї громади 😉

UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ в Україні. вона дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину).

лінк на реєстрацію і деталі: bit.ly/3YUFylG 👈

не пропусти можливість реалізувати проєкт своєї мрії із сапортом менторів й менторок 🫰

*проєкт реалізується МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv з Мережа молодіжних просторів ТВОРИ в рамках програми, що імплементується Платформа Ініціатив "Теплиця", за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.