Сьогодні разом із Днем вишиванки відзначаємо Міжнародний день музеїв! З цієї нагоди відбулося мистецьке дійство приурочене Дню вишиванки.

Дата: 18.05.2023 17:06

Сьогодні разом із Днем вишиванки відзначаємо Міжнародний день музеїв!

Добротвірській громаді є чим пишатися, бо маємо Народний історико-краєзнавчий музей Добротвора та навколишніх сіл ім.Й.Брикайла.

І з цієї нагоди у музею відбулося мистецьке дійство приурочене Дню вишиванки.

Музей – це світлиця нашої історії та культури, правди героїчного минулого, самобутніх звичаїв, вікової мудрості та безцінного досвіду.

Наш край володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. І саме працівники музеїв нашої територіальної громади, відкривають це багатство людям. Завдяки їхній творчій праці, дбайливо зберігається й примножується спадщина громади.

Зичимо всім музейним працівникам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок, здоров’я, щастя і наснаги!