Завтра, 9 травня, відбудеться поховання загиблого Героя України – Олександра Нікітіна.

Дата: 08.05.2023 14:53

Фото без опису

⚫️10.00 год. – зустріч у с. Жовтанці біля храму Успіння Пресвятої Богородиці;

⚫️10.30 год. – зустріч Героя біля храму Різдва Пресвятої Богородиці у м.Кам'янка-Бузька;

⚫️10.40 год. - зустріч церковного братства біля храму Св. Миколая у м.Кам'янка-Бузька;

⚫️10.50 год. - зустріч біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні с.Руда.

⚫️11.00 год. – зустрічаємо захисника біля могили борцям за волю України при в'їзді в Добротвір, звідки похоронна процесія вирушить по вул.Сагайдачного-Будівельна-Енергетична до його домівки на вул.І.Франка.

🕯🇺🇦Прощання з Героєм України відбудеться у ПЦУ Святих Петра і Павла смт Добротвір.

❗️Прохання до мешканців громади зустріти та провести в останню путь відважного воїна, який героїчно загинув, захищаючи наше з вами мирне небо!

🙏Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

⚫️У знак скорботи на території Добротвірської територіальної громади 8-9 травня оголошено днями жалоби.