Дата: 14.04.2023 14:00

Фото без опису

З початку весни, спільними зусиллями Добротвірської селищної ради, небайдужих мешканців громади, парафій, підприємців, меценатів, волонтерів, розпочали активний збір допомоги📦 для бійців✊️ та відправлення її на фронт, для того, щоб наші воїни хоч трішки змогли відчути дух свята, навіть серед усіх жахіть війни.

🤝У переддень Великодніх свят, коли найважливішим є наша згуртованість і милосердя, дякуємо кожному за допомогу💗.

🟢Маємо розуміти, що наш тиловий фронт теж не менш важливий і потрібний, який не тільки допомагає військовим утримувати вогонь на передовій, але й додає їм сил і мотивації для того, щоб продовжувати боротьбу.

💙У цій війні кожен крок важливий, будь-яка допомога цінна, адже головна наша зброя – це єдність та віра в перемогу!

🇺🇦Ми – сильні, бо ми єдині!

Мирних і спокійних свят, без тривог!

🇺🇦Маємо непохитну віру і беззаперечну надію, що наступний Великдень святкуватимемо під мирним небом у вільній, сильній, незламній - нашій Україні!🇺🇦