Про заборону добування водних біоресурсів у водних об’єктах у період нересту в 2023 році

Дата: 06.04.2023 14:51

Фото без описуЗгідно з розпорядженням голови Львівської обласної військової адміністрації від 30.03.2023 року №185/0/5-23ВА «Про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у період нересту та затвердження переліку ділянок водних об’єктів Львівської області, не заборонених для проведення любительського рибальсьва в 2023 році» встановлено заборону на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) Львівської області в 2023 році на такі терміни:

- в басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир із 01 квітня до 20 травня;

- у всіх водосховищах, технічних водоймах із 01 квітня до 10 червня;

- у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) із 01 квітня до 30 червня.

Визначена ділянка для проведення любительського рибальства на умовах загального водокористування в 2023 році:

Добротвірське водосховище («Добротвір») -  від межі с. Перекалки по лівому березі за течією річки Західний Буг до межі смт Добротвір (Червоноградський район).