Дата: 14.12.2022 16:15

Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях 🕊

Сьогодні рідні, близькі, друзі, громада та усі небайдужі прощались з Ігорем Давидовичем.

Серед численного натовпу людей - багато дітей та молоді, що в тузі втирають сльози та з повагою схиляють голови перед світлою пам'яттю нашого Захисника.

Жодними словами неможливо виміряти біль втрати. Ця клята війна забирає найкращих, справжніх, мужніх та хоробрих, які до останнього подиху відстоюють незалежність та цілісність нашої України, наше майбутнє.

Кожний загиблий воїн - це болючий шрам для всіх нас. Вічна слава Героям, відважним захисникам, які тепер з небес будуть охороняти наш мир і спокій!

Кажуть, що Герої живуть вічно. І це дійсно так! Герої будуть жити вічно, бо ми завжди їх пам'ятатимемо...

Вічна слава Ігорю! Не забудемо! Ворогу ніколи не пробачимо!