Попри війну підтримуємо традиції: цьогоріч з різдвяною колядою до Добротвірської селищної ради завітали священники та різдвяний вертеп

Дата: 16.01.2023 11:00

У темні часи мусимо підтримувати нашу ідентичність, зберігати та популяризувати українські традиції, що вирізняє та ідентифікує нас з-поміж інших, як сильну непереможну вольову націю.

Традиційно цьогоріч з новорічно-різдвяними віншуваннями та колядками до Добротвірської селищної ради завітали духовенство Православної церкви України.

Отці заспівали низку милозвучних колядок, оспівуючи та прославляючи народження Ісуса Христа.

Не оминув і різдвяний вертеп, хлопці та дівчата у сценічних образах, донесли радісну звістку про народження Божого сина та вселили віру у перемогу.

В свою чергу селищний голова, від себе та від імені колективу подякував колядникам за вітання та побажав миру, здоров’я, добра і Божого бФото без описулагословення.