1. Детальний план території для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень ПП «Львів-Пак» по вул. І. Франка, 4 в с. Тартак Червоноградського району Львівської області (землі підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

            Площа території опрацювання, що розглядається детальним планом території становить 11,9300 га.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Добротвірська селищна рада.
  2. Розробник ДПТ – ТОВ «Центр планування території».

           Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

  1. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – з 23.12.22 по 21.01.23 р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень на поштову адресу: Добротвірська селищна рада (80411, Львівська обл., Червоноградський р-н, смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

24.01.23 року о 14:00 год., за адресою: с. Сілець Червоноградського р-ну., Львівської обл.,  вул. Надбужна, 14 (приміщення Народного дому).

г) Ознайомитися з проектом та надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Добротвірська селищна рада (80411, Львівська обл., Червоноградський р-н, смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20). Cтроки подання зауважень і пропозицій – з 23.12.22 по 21.01.23 р.

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Добротвірська селищна рада.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО : не передбачено.