Оголошення! Громадське обговорення проєкту детального плану

Дата: 16.11.2022 11:56

Фото без описуЗ 16 листопада 2022 року по 15 грудня 2022 року триватиме  громадське обговорення  проєкту  детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень ПП «Львів-Пак» по вул. І Франка, 4 в с. Тартак Червоноградського району Львівської області (землі підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

Замовник містобудівної документації – Добротвірська селищна рада.

Розробник – ТОВ «Центр планування території».

Пропозиції можна подавати до 15 грудня 2022 року в Добротвірську селищну раду за адресою: вул. Івана Франка, 20, селище Добротвір Червоноградського району Львівської області.

Громадське слухання  містобудівної документації відбудеться 16 грудня 2022 року о 14.00 год. в приміщенні Народного дому по вулиці Надбужна, 14, село Сілець Червоноградського району Львівської області.

З основними техніко-економічними показниками проєкту можна ознайомитись в приміщенні селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 20, селище Добротвір Червоноградського району Львівської області та на сайті селищної ради: dobrotvirska-gromada.gov.ua.