У Добротворі відбувся благодійний концерт та ярмарок на підтримку Збройних Сил України

Дата: 23.09.2022 12:27

Фото без описуГоловною метою цього заходу була не розвага для мешканців громади, а збирання коштів на допомогу українським військовим. Кожен бажаючий мав змогу придбати за символічну ціну смаколики, прикраси, сувеніри, мистецькі витвори, виготовлені власноруч школярами громади.

У рамках заходу Добротвірський селищний голова Тарас Келеберда вручив дипломи та цінні подарунки переможцям дитячого арт-конкурсу "Моє майбутнє в мирній Україні", який відбувся напередодні.

Особливими гостями свята став гурт «Шпилясті кобзарі», який вкотре переконав, що навіть у найтрагічніші та найтемніші часи історії України пісня скріплює у вірі та надає сили пережити труднощі. Хлопці-бандуристи зачарували всіх неймовірною енергетикою та милозвучністю композицій на бандурі у сучасній інтерпритації.

Загалом, на ярмарку вдалося зібрати:

- Стародобротвірський ЗЗСО – 10 тис. грн;

- Добротвірський опорний ЗЗСО – 13 тис. грн;

- Незнанівський ЗЗСО – 9 тис. грн;

- Полоничнівський ЗЗСО - 7 тис. 489 грн;

- Освітній заклад с.Сілець - 3 тис. 400 грн;

- Народний Дім с.Стриганка – 1 тис. 787 грн.

Зібрані кошти підуть на потреби бійців нашої громади, які захищають цілісність та незалежність рідної держави у складі Збройних Сил України.