Гуманітарна допомога для ВПО

Дата: 08.09.2022 13:05

Від початку війни Добротвірська громада прихистила понад 1000 вимушених переселенців.

Спільними зусиллями селищної ради, волонтерів, бізнесу та благодійників надаємо посильну допомогу військовим, а також людям, які знайшли тимчасовий прихисток у нашій громаді, постійно працюємо над залученням гуманітарної допомоги.

Завдяки реалізації проєкту «Конкурентоспроможна економіка України» від USAID наша громада отримала від Podillia Fashion Cluster гуманітарну допомогу: чоловічі, жіночі та дитячі комплекти білизни, футболки.

Враховуючи кількість внутрішньо переміщених осіб у громаді, допомогу розподілили серед найвразливіших груп: багатодітні сім‘ї, громадяни поважного віку та інші.

Дякуємо командам Podillia Fashion Cluster, мережі агенцій місцевого економічного розвитку, Агенції Сталого Розвитку АСТАР.