Інтеграційна зустріч в рамках проєкту "Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації ВПО у територіальні громади Львівської області"

Дата: 25.08.2022 10:15

15 серпня представники Добротвірської селищної ради та громадської організації  «Агенція місцевого економічного розвитку Кам'янка-Бузького району» взяли участь в інтеграційній зустрічі в рамках проєкту "Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації ВПО у територіальні громади Львівської області", який реалізує ГО "Європейський діалог" за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Добротвірська громада стала однією з 10 громад-партнерів Львівщини, які спільними зусиллями будуть допомагати в адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених людей в громадах.

Реалізація даного проєкту передбачає:

• проведення опитування внутрішньо переміщених осіб;
  • презентацію потреб та можливостей ВПО;
  • проведення тренінгів, лекцій та семінарів для представників організацій громадського суспільства та органів місцевого самоврядування;
  • організацію ряду інтеграційних заходів для ВПО та жителів нашої громади.

Ця публікація була створена у співпраці з ГО «Європейський діалог» в рамках Проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

USAID Ukraine - USAID Україна Європейський Діалог