У Добротвірській селищній раді відбулася робоча зустріч з представниками Проєкту USAID "Говерла"

Дата: 20.06.2022 10:22

Фото без описуОбговорили актуальні питання розміщення ВПО, які постраждали від військової агресії рф, та проживають на території Добротвірської громади.

На зустрічі були присутні проєктні організації, які продемонстрували розробку Нового будівництва житлового комплексу для внутрішньопереміщених осіб у с.Старий Добротвір. Даний житловий фонд міститиме 25 блокованих будинків (88 квартир) та 1 триповерховий багатоквартирний будинок, у яких можна розмістити від 167 осіб.

Проєкт реалізовуватиметься за сприяння Львівської обласної військової адміністрації, Проєкту USAID "Говерла", іноземних інвесторів та селищної ради.

Також в рамках Проєкту Добротвірська громада, як партнер отримала 5 генераторів.

Генератори використовуватимуть для живлення медзакладів чи інших об’єктів критичної інфраструктури.

Велика подяка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за таку необхідну нам допомогу у складний час.