РЕКОМЕНДАЦІЇ населенню щодо укриття у фонді захисних споруд цивільного захисту

Дата: 24.02.2022 10:26

У зв’язку з ситуацією, яка склалася на території України, у разі необхідності чи звучання попереджувальних сигналів, для захисту населення будуть використовуватися захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

На території Добротвірської селищної ради наявні наступні захисні споруди для захисту цивільного населення:

1. смт Добротвір, вул. Сагайдачного, 3 - Добротвірський професійний ліцей
  2. смт Добротвір, вул. Шевченка, 2 - Комунальне некомерційне підприємство «Добротвірська міська лікарня»
  3. смт Добротвір,  вул. Пушкіна, 3 - Житловий будинок
  4. смт Добротвір, вул. Енергетична, 7 - Житловий будинок
  5. смт Добротвір, вул. І. Франка, 30 – корпус №2 (початкові класи) Добротвірського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  6. смт Добротвір, вул. Сагайдачного, 14 – Житловий будинок
  7. с. Старий Добротвір, вул. І. Франка, 2 - Громадський центр

Шановні мешканці громади, у разі необхідності використовуйте підвальні приміщення у Ваших житлових будинках, храмові споруди на території громади.

Хочемо наголосити, що найпростіші укриття:

- підвали та підпілля в житлових будинках, промислових, допоміжних і адміністративно-побутових будинках;

- заглиблені споруди, що стоять окремо, призначені для виробничих, складських і побутових потреб: заглиблені гаражі, овочесховища, льохи, склади та інше;

- окремі приміщення на перших і других поверхах в кам'яних (бетонних) будівлях, що мають мінімальну кількість зовнішніх відкритих стін, особливо без віконних і інших отворів.

Тримаймося разом! Зберігаймо спокій!