Сердечно запрошуємо дорослих мешканців Добротвірської громади взяти участь у безкоштовних майстер-класах "Збереження кулінарної спадщини долини Бугу"

Дата: 03.02.2022 10:27

Фото без описуМайстер-класи проводяться в рамках транскордонного проєкту "Надбужанські кулінарні традиції"!!

Одна людина може взяти участь лише в одній темі майстер-класів! ! !

Для реєстрації на майстер-клас заповніть форму заявки з обраною темою майстер-класу та надішліть її скановану копію

???? amer-kb@ukr.net або подайте особисто в офіс за адресою: смт. Добротвір, вул. Івана Франка 16/6

Форми доступні на сайті:

?Заявки приймаються до 11.02.2022.

ПРОЄКТ "Надбужанські кулінарні традиції" реалізується за кошти Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014 – 2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

В Україні проєкт реалізує Агенція місцевого економічного розвитку Кам'янка-Бузького району спільно з Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Dzia?ania - Tygiel Doliny Bugu".