ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙОМ КАНДИДАТУР НА УЧАСТЬ В РОБОЧІЙ ГРУПІ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

 

На виконання чинного законодавства та рішення Добротвірської селищної ради від 15.12.2021р. № 55 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Добротвірської селищної ради» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Добротвірської  селищної  ради.

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників Добротвірської селищної ради, виконавчого органу Добротвірської селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Доботвірську селищну раду та виконавчий орган  Добротввірської селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Добротвірської селищної ради, який не є співробітником виконавчого органу, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Добротвірської селищної ради приймаються з 15.12.2021 р. по 30.12.2021 р. за адресою: смт Добротвір, вул.. І.Франка  20, або електронною поштою на адресу: [email protected]