На оновленому дитячому майданчику зламали карусель

Дата: 17.12.2021 09:20

Фото без описуТакий вигляд зараз має карусель на оновленому майданчику по вул.Шевченка у селищі Добротвір.

Від початку існування Добротвірської територіальної громади ми усіма зусиллями стараємось покращити інфраструктуру та благоустрій. Задля розвитку та комфортного дозвілля для дітей та молоді, встановлюються та оновлюються дитячі майданчики та спортивні вуличні тренажери.

В той час, коли інші ламають і нищать!

Дуже прикро, що не цінується нелегка праця, яка робиться задля комфортного життя у нашій громаді.

Звертаємось до усіх мешканців бути небайдужими і берегти комунальне майно, адже це наш з Вами спільний дім, і безпосередньо від кожного з нас залежить, наскільки комфортним та затишним буде проживання у ньому.

А ще хочемо наголосити, що на території Добротвірської громади встановлена система цілодобового відеоспостереження, і подібні випадки не залишаться без уваги!

Найближчим часом карусель відремонтують та встановлять.