Відбувся другий етап обговорення Стратегії розвитку Добротвірської територіальної громади

• 38

Профільна робоча група детально розглянула Стратегічний напрямок "Розвинута, конкурентоздатна економіка та інвестиції".

Спільно з представниками ЛОДА та місцевими підприємцями говорили про розвиток підприємництва у громаді, про визначення основних пріоритетів та можливих ресурсів для їх реалізації.

В ході зустрічі провели аналіз сильних та слабких сторін, обговорили перспективи розвитку та можливі ризики і проблеми громади. Кожен із присутніх мав змогу додати пропозиції з огляду на власний досвід.

Основна мета Стратегії забезпечити зайнятість сільського населення та створити сприятливі умови для малого та середнього підприємництва та розвитку туризму.