Про закриття навігації на водних об'єктах

Дата: 26.11.2021 12:26

Фото без описуЗгідно з розпорядженням голови Львівської ОДА №1064/0/5-21 від 02.11.2021 “Про закриття навігації  на водних об’єктах області” та з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення безпеки руху маломірних (малих) суден та попередження нещасних випадків з людьми на воді:

1. Закрити навігацію та припинити використання маломірних (малих) суден на водних об’єктах області з 15 листопада 2021року, за виключенням спортивних та тренерських (патрульних) моторних човнів для проведення підготовки до Чемпіонату Світу та Чемпіонату Європи 2022 року спортсменів національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, навчально-тренувальних занять вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл з веслування на байдарках і каное.Тренування здійснювати у супроводі тренерських (патрульних)човнів, укомплектованих рятувальними засобами, тільки у межах відповідного каналу №2 Добротвірської  ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» .

2. Власникам маломірних (малих) суден заборонено експлуатацію маломірних (малих) суден у міжнавігаційний період.

3. Щодо надання адміністративних послуг з питань реєстрації маломірних (малих) суден; видачі суднових реєстраційних документів; оформлення та видачі посвідчень на право управління маломірним (малим) судном, ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення водним транспортом пасажирів і вантажів; реєстрації баз для стоянки маломірних (малих) суден проводиться через відділ надання адміністративних послуг Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України.